• DOLAR 32,22 %-0.04
  • EURO 35,02 %0.14
  • ALTIN 2.421,37 %0.12
  • BİST100 10.677 %0.00
  • BITCOIN 68.855 %-0.04
  • ETHERIUM 3.930 %4.88
8°

Ramazan Haberleri

Ramazan haberleri ve güncel Ramazan gelişmeleri, Ramazan ile ilgili tüm video, Ramazan fotoğrafları ve Ramazan haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'da Ramazan ayında yaklaşık 140 çocuğa teravih namazı için harçlık verildi. Ayrıca, çekilişle belirlenen 10 çocuk tablet, akıllı saat ve...

Bursa

Nilüfer Belediyesi, her akşam farklı bir mahallede kurduğu iftar sofralarıyla kentte, Ramazan ayının birliktelik ve dayanışma geleneğini yaşatıyor.

Bursa

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde Zafer ve Namıkkemal Mahallelerinde yaşayan gençler, bin kişilik iftar düzenledi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olacağını duyurdu.

Sağlık

Doç. Dr. Pınar Şişman, diyabeti hafif olan ve kan şeker ölçümleri stabil seyreden hastaların, doktor onayıyla oruç tutabileceğini söyledi.

Bursa

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Teknik Üniversitesi öğrencileriyle sahurda bir araya gelerek sahur bereketini paylaştı.

Gündem

Suudi Arabistan, Yemen, Kuveyt, Bahreyn, Lübnan, Filistin, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde Ramazan yarın başlıyor; Ürdün ve Umman'da ise Salı...

Bursa

Bursa'da Ramazan'ın başlamasıyla birlikte ilk teravih namazı kılındı. Binlerce vatandaş, tarihî Ulu Cami'ye akın ederken, dualar Filistin için yapıldı.

Dünya

Filistin'de Ramazan ayının yarın başlayacağının duyurulmasının ardından, Mescid-i Aksa'da ilk teravih namazı kılındı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan’ın coşku, heyecan, bolluk, bereket ve paylaşım içinde geçmesi için tüm hazırlıkları tamamladı.

Bursa

Bursa'da, iftar sofralarının gözdesi Ramazan pidesi, bu yıl 20 lira fiyatla satışa sunulacak.

Gündem

Adana'da Ramazan pidesinin fiyatı 16 lira olarak tespit edildi.