• DOLAR 32,06 %0.12
  • EURO 34,91 %0.42
  • ALTIN 2.411,43 %0.54
  • BİST100 9.713 %0.98
  • BITCOIN 72.259 %4.2
  • ETHERIUM 3.620 %6.63
26°

Protesto Haberleri

protesto haberleri ve güncel protesto gelişmeleri, protesto ile ilgili tüm video, protesto fotoğrafları ve protesto haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Zorlu Enerji önünde toplanan "Filistin İçin 1000 Genç Hareketi" üyeleri, İsrail ile ticaretin sonlandırılması ve Filistin için daha fazla siyasi...

Bursa

Bursa’da çiçekçi kılığına girip uyuşturucu sevkiyatı yapan şahısların yakalanması üzerine Bursalı çiçekçiler isyan etti.

Gündem

Yalova'da 23 Aralık Dünya Şehit Çocuklar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte çocuklar İsrail’i protesto etti.

Gündem

Mazlumder Konya Şubesi önceki gün akşam, Konya’da Siyonist İsrail tarafından Gazze’de halkına uygulanan katliam ve zulümleri protesto etmek amacıyla yürüyüş...

Gündem

 Gazze Dayanışma Platformu gönüllüleri, Beylikdüzü Ambarlı Limanı'nda İsrail'le ticaret yapan ve buradaki gemilere malzeme taşıyan şirketleri protesto etti.

Gündem

 Kocaeli'de sağlık çalışanları, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti.

Bursa

22 Kasım'a kadar Bursa'da her türlü toplumsal etkinlik ve protesto izni askıya alındı.

Gündem

 Eskişehir, Bilecik ve Yalova'da Memur Sendikaları Konfederasyonuna (Memur-Sen) bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) üyeleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik...

Gündem

 İstanbul'da, Fatih Camisi'nde başlayıp Edirnekapı Mezarlığı'nda sona eren "Filistin İçin Yürüyoruz" etkinliğinde, İsrail'in Gazze'ye saldırıları protesto edildi.

Gündem

 Edirne'de sağlık çalışanları, Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde bir doktorun ve sağlık memurunun silah çekilerek tehdit edilmesini protesto etti.

Gündem

 Balıkesir'in Edremit ilçesinde toplanan bir grup Roman vatandaş, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıları protesto etti.

Gündem

 İsrail'in Gazze'deki el-Ehli Baptist Hastanesi'ne düzenlediği bombalı saldırı, ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu önünde protesto edildi.