• DOLAR 32,84 %0.00
  • EURO 35,16 %-0.14
  • ALTIN 2.448,10 %-0.11
  • BİST100 10.771 %0.29
  • BITCOIN 63.300 %-1.77
  • ETHERIUM 3.441 %-1.41
18°

Öğrenci Haberleri

öğrenci haberleri ve güncel öğrenci gelişmeleri, öğrenci ile ilgili tüm video, öğrenci fotoğrafları ve öğrenci haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Eğitim

18 Mayıs'ta ÖSYM tarafından düzenlenecek olan iki sınav, Türkiye genelinde ve yurt dışında pek çok öğrencinin katılımını bekliyor.

Bursa

Bursa'da saatlerini unutan dört öğrenci, telefonları olmadığı için okulun en üst katındaki sınıfın camına çıkarak yardım çağırdılar. Bir öğretmenin gelmesiyle...

Bursa

- O dönem Siirt'e bağlı olan Batman'ın Sason ilçesinde çocukları okulla buluşturduğu, yetişkinlerin okuma yazma öğrenmesini sağladığı için teröristlerin hedefi...

Genel
Genel
Genel
Genel
Gündem

 Kırklareli'nde "Acil Durumda Bir Bir İki 112 Projesi" kapsamında öğrencilere 112 Acil Çağrı Merkezinin önemi anlatılacak.

Gündem

 Türkiye'nin zeytin ve zeytinyağı üretim merkezlerinden Balıkesir'in Edremit ilçesinde öğrencilere hasat ve yağ üretimine ilişkin uygulamalı eğitim verilmeye başlandı.

Gündem

 Bilecik'te, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında lise ve öğrencileri "Cumhuriyetin evlatları asırlık yolculuğun izinde" sloganıyla yürüyüş yaptı.

Gündem

Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, lise öğrencilerine doğru ve hızlı çadır kurulumunu öğretti.

Gündem

SAKARYA - Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, öğrencilere ve fabrika çalışanlarına afet farkındalık eğitimi verdi.