• DOLAR 32,79 %-0.06
  • EURO 35,24 %-0.08
  • ALTIN 2.444,00 %-0.05
  • BİST100 %
  • BITCOIN 66.402 %-0.71
  • ETHERIUM 3.508 %-3.68
16°

Nureddin Nebati Haberleri

Nureddin Nebati haberleri ve güncel Nureddin Nebati gelişmeleri, Nureddin Nebati ile ilgili tüm video, Nureddin Nebati fotoğrafları ve Nureddin Nebati haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Gündem

Parlamenterler Arası Kudüs Platformu, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarının durdurulması için İslam dünyasına birlikte hareket etme çağrısında bulundu.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, faiz üst sınırının kaldırılmasıyla Kur Korumalı Mevduat (KKM)'ın bütçe üzerinde ciddi bir maliyet oluşturmasının...

Gündem

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi 7,7 şiddetindeki depremden etkilenen Şanlıurfa'da incelemelerde bulundu.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya Twitter hesabından, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının faiz kararını değerlendirdi.

Ekonomi

Bakan Nureddin Nebati, "Et ve süt üreticilerimizin maliyetlerinin azaltılmasını teminen TMO tarafından uygun fiyatlı arpa ve mısır satışı tekrar başlaması.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından, enflasyonla mücadele kapsamında atılan adımlara dair paylaşımda bulundu.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, enflasyonu kontrol altına aldıklarını belirterek "Bundan sonrası aralık ayında baz etkisiyle düşmeye başlayacak.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Enflasyonla Mücadelede Birlikten Berekete" programı kapsamında birçok sektörden temsilcilerle İstanbul'da.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, turizmle alakalı beklentilerinin çok iyi olduğunu, "Turizmde 45 milyon turist 35 milyar dolar gelir...

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Bizler mart ayı itibarıyla yüzde 61,1 seviyesine yükselen enflasyonu kalıcı olarak düşürmek.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İngiltere’nin başkenti Londra’da bankacı ve yatırımcıların üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi.