• DOLAR 32,20 %-0.01
  • EURO 35,00 %-0.04
  • ALTIN 2.516,49 %0.63
  • BİST100 10.704 %0.57
  • BITCOIN 67.100 %-0.3
  • ETHERIUM 3.095 %0.16
26°

Karacabey belediyesi Haberleri

karacabey belediyesi haberleri ve güncel karacabey belediyesi gelişmeleri, karacabey belediyesi ile ilgili tüm video, karacabey belediyesi fotoğrafları ve karacabey belediyesi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Karacabey Belediyesi tarafından bu sene 12’ncisi düzenlenen ‘Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Önümüzdeki...

Bursa

Karacabey ilçesinde terkedilmiş ve yıkılmak üzere olan metruk binalarla mücadele devam ediyor.

Bursa

Karacabey'de 2,195 ton asfalt döküldü ve 15 yerde asfalt ve parke taşı çalışmaları tamamlandı.

Bursa

Karacabey Belediyesi Kültür Yayınları, Tarihi Fotoğraf Galerisi'nde 3 eserin tanıtımını yaptı. Etkinlik, vatandaşlar ve ilçe protokolünün büyük ilgisiyle karşılandı.

Bursa Haber

Mavi Bayrak, Karacabey Kurşunlu Halk Plajı’nda törenle göndere çekildi.

Karacabey

Karacabey Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, fide ekimine katılan Belediye Başkanı Ali Özkan, tarlada çiftçileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

Karacabey

Karacabey Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerdeki metruk binalarla mücadeleyi kararlı bir şekilde sürdürüyor.

Karacabey

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, ilçede göreve geldiği günden bu yana sürdürdüğü sportif yatırımlar meyvesini veriyor.

Karacabey

Karacabey Belediyesi tarafından araştırmacı yazar Servet Somuncuoğlu’nun adının verildiği parkta geçtiğimiz günlerde üzücü bir olay yaşandı.

Karacabey

Karacabey’de, hayırsever Rafet Sarısakal tarafından ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla 27 bin kilo soğan bağışlandı.

Karacabey

Karacabey Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerdeki kullanılmayan ve yıkılmak üzere olan metruk binalarla mücadeleyi kararlı bir şekilde sürdürüyor.

Karacabey

Bu yıl çalışma alanı olarak Karacabey’i belirleyen Bursa Teknik Üniversitesi Şehir Planlama bölümü 2. sınıf öğrencileri, Karacabeyi ziyaret ettiler.