• DOLAR 32,52 %0.18
  • EURO 34,63 %0.22
  • ALTIN 2.500,16 %0.55
  • BİST100 9.564 %0.17
  • BITCOIN 62.750 %0.88
  • ETHERIUM 3.016 %-1.53
25°

İznik Gölü Haberleri

İznik Gölü haberleri ve güncel İznik Gölü gelişmeleri, İznik Gölü ile ilgili tüm video, İznik Gölü fotoğrafları ve İznik Gölü haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'da 2024 yılı kış ortası su kuşu sayımları Kocaçay Deltası, Uluabat Gölü ve İznik Gölü sulak alanlarında gerçekleşti.

Bursa
Bursa

Bursa'nın İznik Gölüİznik ilçesinde, serinlemek için tekneden göle giren kişiden uzun süre haber alınamadı.

Bursa

Türkiye'nin en büyük tatlı su kaynaklarından Bursa'daki İznik Gölü, alg patlaması nedeniyle turkuaz görünüme kavuştu.

Bursa

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, İznik Gölü'nde bulunan patlamamış halde el bombası polis ekipleri tarafından kontrollü şekilde imha edildi.

Bursa Haber

Bursa'nın İznik ilçesinde, Türkiye'nin en büyük tatlı su kaynaklarından biri olan İznik Gölü'nün bazı bölümlerinde 100 metreye varan çekilme yaşandı.

Bursa Haber

Marmara Bölgesi'nin en büyük, Türkiye'nin 5. büyük doğal gölü olan 300 kilometrekarelik İznik Gölü, mevsimsel kuraklıktan olumsuz etkileniyor.

İznik

Orta Asya'daki geleneksel sporlar ve Türk kültürünün yaşatılması amacıyla düzenlenen 4. Dünya Göçebe Oyunları, Issık Gölü’nden İznik Gölü’ne taşınan dev...

Bursa

Dün gece saatlerinde İznik Gölü kıyısında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin yoğun uğraşı sonucu kontrol altına alındı.

İznik

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ender Teke, suyu çekilen İznik Gölündeki çevre sorunlarına dikkat çekerek "İznik Gölü adeta can çekişiyor.

İznik

Bursa Büyükşehir Belediyesi İznik ilçesindeki İznik Gölü İnciraltı Halk Plajı’na ‘Mavi Bayrak’ asmak için çalışmalarını sürdürüyor.

İznik

İznik Gölü su çekilmesinden dolayı her geçen gün kötüye gidiyor. İlçenin en büyük iskelesi su çekilmesinden dolayı endişe veren bir...