• DOLAR 32,79 %1.53
  • EURO 35,16 %0.53
  • ALTIN 2.459,44 %2.86
  • BİST100 %
  • BITCOIN 66.305 %-1.04
  • ETHERIUM 3.571 %2.03
12°

Itfaiye Haberleri

itfaiye haberleri ve güncel itfaiye gelişmeleri, itfaiye ile ilgili tüm video, itfaiye fotoğrafları ve itfaiye haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'da bir inşaatta istinat duvarı, iş makinesinin üzerine çöktü. İş makinesinin içinde sıkışan operatör, itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Bursa

Bursa'da 12 katlı bir inşaatın en üst katı, alevlerin içinde kaldı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrasında yangın kontrol altına alındı.

Bursa

Kestel'de sıcaktan bunalan bir yılan sokağa çıkarak paniğe neden oldu. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sırasında yılan, ellerinden kaçıp kanalizasyona girdi.

Bursa

Bursa'da bir evde çıkan yangın nedeniyle bina tahliye edildi, ardından itfaiye ekipleri alevleri söndürdü.

Bursa

Bursa’nın Osmangazi ilçesi, Namık Kemal Mahallesi'nde bir iş yerinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı ve söndürüldü.

Bursa

Kestel'de boya fabrikasındaki yangın söndürüldü. Kimyasal kokudan etkilenen bir itfaiyeci ve iki kişi hastaneye kaldırıldı. AFAD, köyün tahliyesine gerek olmadığını...

Bursa

Bursa Kestel'de bir boya fabrikasında yangın çıktı. İtfaiye ve AFAD ekipleri müdahale ederken, kimyasal maddeler nedeniyle Erdoğanköy'ün tahliye edilmesi gerekebilir.

Bursa

Osmangazi'de bulunan iki katlı bir evde yangın çıktı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, evde 96 yaşında bir kadının cansız bedeni...

Bursa

Bursa'da bir inşaat deposunda çıkan yangında can kaybı ve yaralanan olmazken, yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Bursa

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde dereye düşen bir kişi, itfaiye ekipleri tarafından halatla kurtarıldı.

Bursa

Bursa'da bir balıkçı restoranından yükselen dumanlar, hızla yayıldı. İhbar üzerine gelen itfaiye ekipleri, alevleri hemen söndürdü.

Asayiş

İzmit ilçesindeki Kocaeli’de, bir apartmanın 16. katında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle kontrol altına alındı.