• DOLAR 32,79 %1.53
  • EURO 35,16 %0.53
  • ALTIN 2.459,44 %2.86
  • BİST100 %
  • BITCOIN 66.305 %-1.04
  • ETHERIUM 3.575 %2.7
15°

Gençler Haberleri

gençler haberleri ve güncel gençler gelişmeleri, gençler ile ilgili tüm video, gençler fotoğrafları ve gençler haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'da bir kişi, kız arkadaşlarıyla sokakta tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüşerek gençler arasında tekme tokatlı bir olaya yol açtı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi, üniversite sınavına girecek gençlere ücretsiz ulaşım desteği verecek.

Bursa

Bursa'da dün akşam konserin ardından gençler arasında kavga çıktı. Ulaşımın ücretsiz olması, metrolarda yoğunluğa neden oldu.

Bursa

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, tarımın geleceği için gençleri sektöre yönlendirmenin önemine dikkat çekti.

Bursa

Bursa'nın Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü, çocuk ve gençlerin bilinçlendirilmesi amacıyla faaliyetlerine devam ediyor.

Bursa

Bursa'da gençler arasında kız meselesi yüzünden başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Caddeyi ringe çeviren gençleri gece bekçileri zor ayırırken, bir kişi...

Bursa

Bursa'da seyir halindeki bir otomobilin camından sarkan genç, kendisini "Superman" zannederek tehlikeli bir durum oluşturdu ve izleyenleri korkuttu.

Bursa

Bursa'nın Osmangazi ilçesi, üç genç, tartıştıkları bir kişiyi acımasızca darp edip, kafasına defalarca tekme attı.

Bursa

Bursa'da otomobilin görüntüsünü çekmek için tehlikeli bir şekilde trafiği riske atan gençler, kendi güvenliklerini hiçe saydılar.

Bursa

Bursa'da polisten kaçarken kaza yapan gençlerin otomobilinde bulunan madde, yapılan incelemede uyuşturucu içermediği ortaya çıktı.

Spor

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, spor tesislerinin ve sosyal aktivitelerin gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu belirterek, "Anayasal görevlerimizden...

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Acaba bu ülkede muhalefet niçin Baykar'a saldırıyor? Akıncı'dan Kızılelma'ya, Togg’dan Anka'ya nice ürünümüz görücüye çıktı. Acaba...