• DOLAR 32,98 %0.22
  • EURO 35,33 %-0.12
  • ALTIN 2.462,90 %-0.27
  • BİST100 10.693 %-0.70
  • BITCOIN 61.750 %0.9
  • ETHERIUM 3.388 %2.32
31°

Etkinlik Haberleri

etkinlik haberleri ve güncel etkinlik gelişmeleri, etkinlik ile ilgili tüm video, etkinlik fotoğrafları ve etkinlik haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'da doğa tutkunları, 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nü kutlamak amacıyla Nilüfer ilçesindeki Ayvaini Mağarası bölgesinde bir araya geldi ve etkinlik...

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında tarihi İpek Han Meydanı’nda ‘Bursa Kadın Kooperatifleri ile Bursa Mutfağı’ programı...

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 3. Kahve Sohbetleri Gecesi, vatandaşlara 600 yıllık İpek Han'da keyifli bir akşam yaşattı.

Bursa

Bursa Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Merkez Kütüphanesi, EBSCO veritabanlarının kullanımını teşvik etmek için özel bir etkinlik düzenledi.

Bursa

Bursa Teknik Üniversitesi'nde robotlar ve akıllı sistemler alanında uzmanlaşan üniversite, "Robot Günleri" etkinliği düzenledi ve büyük ilgi gördü.

Bursa

Osmangazi Belediyesi, düzenlediği etkinliklerle Dünya Engelliler Haftası'nı kutladı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Hüdavendigar Kent Parkı'nın muhteşem manzarası eşliğinde anneleri ve çocuklarını bir araya getirdiği bir Resim Şenliği düzenledi.

Bursa

Bursa Uludağ Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, 60. Kütüphane Haftası'nı kutlamak için özel bir etkinlik düzenledi.

Bursa

Milli Eğitim Bakanlığı'nın öncelikli projelerinden biri olan "Öğretmen Akademileri", Bursa'da etkinliklerine devam ediyor.

Bursa

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu İsmail Yüksek, İznik Belediyesi'nin organize ettiği ‘Genç Tecrübeler Buluşuyor’ etkinliğine katıldı.

Genel
Genel