• DOLAR 32,98 %0.22
  • EURO 35,33 %-0.12
  • ALTIN 2.462,90 %-0.27
  • BİST100 10.693 %-0.70
  • BITCOIN 61.750 %0.9
  • ETHERIUM 3.388 %2.32
31°

Çocuk Haberleri

çocuk haberleri ve güncel çocuk gelişmeleri, çocuk ile ilgili tüm video, çocuk fotoğrafları ve çocuk haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşanan olayda merdiven boşluğuna düşen 4 yaşındaki çocuk ağır yaralandı.

Bursa

Bursa'nın İznik ilçesinde, 3 çocuk traktörle gezerken traktör devrildi ve çocuklardan biri hayatını kaybetti, 2'si yaralandı.

Bursa

İnegöl'ün kırsal Kozluca Mahallesi'nde ailesiyle pikniğe giden 2 yaşındaki Muhammed Hamduni, dereye düşerek boğuldu. Gözyaşları içinde defnedildi.

Bursa

Bursa'da, 7 yaşındaki bir kız çocuğu camdan dışarıya baktığı sırada 5. kattan düşerek ağır yaralandı.

Bursa

Osmangazi Belediyesi, İsrail’in Gazze’de işlediği dünya tarihinde görülmemiş insanlık suçu ve katliamları daha geniş kitlelere duyurabilmek için söyleşi programı düzenledi

Gündem

İHH Kırklareli İnsani Yardım Derneğince İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarında hayatını kaybeden çocuklar için yürüyüş düzenlendi.

Bursa

 Bursa'da genel anesteziyle dişi çekildikten sonra fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 5 yaşındaki Deniz Sönmez'in ölümüne ilişkin yürütülen soruşturma...

Bursa

 Bursa'da genel anesteziyle dişi çekildikten sonra fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra yaşamını yitiren 5 yaşındaki Deniz Sönmez'in ailesinin...

Gündem

 Tekirdağ'da simitçilik yapan, kentte "Karagöz Amca" olarak tanınan 70 yaşındaki Kadiri Fevzi Yılmaz simitçi tezgahında çocuk müşterilerine kukla gösterileri sunuyor.

Bursa

 Bursa'da arkadaşıyla kaldırımda otururken yanına yaklaşan bisikletlinin biber gazlı saldırısına uğrayan ilkokul öğrencisi çocuk, yaşadığı olayın etkisinden kurtulmaya çalışıyor.

Bursa

Bursa'da bir araya gelen kadınlar, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını protesto etmek ve Filistin halkına destek olmak amacıyla oturma eylemine devam ediyor.

Gündem

 Üretim ve Ticaret Kurulu (ÜTİK) öncülüğünde başlatılan proje kapsamında, Sakarya'daki öğrenciler yazdıkları mektuplarla Kuzey Makedonya'daki yaşıtlarıyla gönül köprüsü kuruyor.