• DOLAR 32,50 %0.14
  • EURO 34,63 %0.22
  • ALTIN 2.497,47 %0.44
  • BİST100 9.530 %-0.18
  • BITCOIN 61.430 %-0.92
  • ETHERIUM 2.941 %-2.7
25°

Bursa Teknik Üniversitesi Haberleri

Bursa Teknik Üniversitesi haberleri ve güncel Bursa Teknik Üniversitesi gelişmeleri, Bursa Teknik Üniversitesi ile ilgili tüm video, Bursa Teknik Üniversitesi fotoğrafları ve Bursa Teknik Üniversitesi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) öğrencilerinin geliştirdiği 115 proje, TÜBİTAK desteği almaya hak kazandı.

Bursa

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Teknik Üniversitesi öğrencileriyle sahurda bir araya gelerek sahur bereketini paylaştı.

Bursa

BTÜ, TÜBİTAK'ın desteğiyle "HyFlex Öğrenme Modeli"ne geçti: Çevrimiçi ve yüz yüze eğitimi aynı anda sunan yapay zekâ destekli sistem öğrencilere...

Bursa

Bursa Teknik Üniversitesi'nde (BTÜ) düzenlenen "Afet Farkındalık Eğitimi"nde, afet sırasında ve sonrasında doğru davranış, psikolojik ilk yardım ve saha deneyimleri...

Bursa

Yüksek Öğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından kurumsal akreditasyon alan Bursa Teknik Üniversitesinin (BTÜ) kalitesi belgelendirildi.

Bursa

Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi çocuklarımızın gelecekleri ile ilgili kariyer planlaması yapabilmesi amacıyla Bursa Teknik Üniversitesine ziyaret ettiler.

Bursa

Bursa üniversitelerinin personeli, Pençe-Kilit Harekâtı'nda şehit düşen askerleri anmak ve İsrail'in Gazze'deki eylemlerini protesto etmek için kısa bir yürüyüş düzenledi.

Bursa

İsrail’in Filistin’e karşı devam eden saldırılarına Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) uluslararası öğrencileri de sessiz kalmadı.

Bilim, teknoloji

Bursa Teknik Üniversitesinde, "2023-2024 Akademik Yılı Açılış Töreni" yapıldı.

Bursa Haber

‘Bağımlılıkla Mücadele ve Farkındalığı’ temalı projenin ilk ayağı BTÜ Rektörü Prof. Dr. Naci Çağlar'ın da izlediği ‘Telefonumu Kaybettim'' adlı komedi...

Bursa

 Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) kimya mühendisliği yüksek lisans öğrencisi Şeyma Korucu’nun hazırladığı proje, TÜBİTAK tarafından desteklenecek.

Bursa

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) 2022 - 2023 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi