Gürsu Belediyesi’nce yapılan üstyapı çalışmaları kapsamında, Gürsu’nun ihtiyaç duyulan sokaklarında parke çalışmaları yapılmakta.

BAŞKAN MUSTAFA IŞIK : “HEMŞEHRİLERİMİZİN YAŞAMAKTAN MUTLU OLDUĞU BİR GÜRSU OLUŞTURUYORUZ”

    Gürsu Belediyesi’nce yapılan üstyapı çalışmaları kapsamında, Gürsu’nun ihtiyaç duyulan sokaklarında parke çalışmaları yapılmakta.

    Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “ Belediyecilik oluşan ihtiyaçlara, hiç durmadan çözümler üretmek için çalışmayı gerektiriyor. İlçemizin her noktasında yaptığımız üstyapı çalışmalarımızda, uzun vadeli çözümler üreten hizmetleri gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Gürsu’muzu çağdaş kimliğiyle geliştirmek hedefiyle hayata geçirdiğimiz büyük projelerimizin yanında, belediyeciliğin asli görevleri olan altyapı ve üstyapı hizmetlerimizi en hızlı ve verimli şekilde sunarak, hemşehrilerimizin keyifle yaşadığı bir Gürsu oluşturmak için çabalıyoruz. Tüm hizmetlerimizi, insan yaşamını en öncelikli odak noktamız olarak belirleyerek hayata geçiriyoruz. Bu bağlamda hemşehrilerimizin yaşamaktan mutlu oldukları bir şehir kimliği oluşturmak amacıyla Gürsu’muzun tüm cadde ve sokaklarını yaptığımız üstyapı çalışmalarıyla beziyoruz” dedi.

    Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarla, ihtiyaç duyulan sokaklar, kilitli parke taşları döşenerek yenileniyor.

Dünya Temizlik Günü Gürsu’da Kutlandı Dünya Temizlik Günü Gürsu’da Kutlandı

foto (4)-4foto (3)-4foto (2)-10