Bursa'da 5 Ağustos 2023 Cumartesi günü hava durumu raporu yayınlandı. Şehir genelinde bol güneşli bir gökyüzü beklenirken, termometreler 36 dereceye kadar yükselecek, bunaltıcı sıcaklık yarın da devam edecek. Yarın, hava sıcaklığının 40 derece üzerinde hissedilmesi bekleniyor. İşte 5 günlük hava durumu detayları:

Hafta sonunun ilk günü, Bursa'da 22 derece sıcaklıkla başladı ve sabah saatlerinde açık bir gökyüzüyle güneş doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru, gökyüzü hala açık ve bol güneşli olacak ve hava sıcaklığı 27 derece civarında olacak.

Öğle saatlerinde hava sıcaklığı 33 derece seviyelerine yükselecek ve gökyüzü az bulutlu ve güneşli olacak.

Öğleden sonra termometreler 36 dereceye kadar çıkacak ve yine açık ve güneşli bir gökyüzü hakim olacak.

Akşam saatlerine doğru hava sıcaklığı 34 derece olacak ve gökyüzü az bulutlu ve güneşli olacak. Gün batımı da güzel görünecek ve akşam saatlerinde hava sıcaklığı 30 derece seviyelerinde olacak. Gece boyunca termometreler 27 derece civarında olacak.

Meteoroloji raporuna göre, yeni haftada Bursa'da sıcaklıkta düşüş yaşanacak. Hafta sonunda 40 derece sıcaklık beklenirken, haftanın ilk iş gününde 33 dereceye kadar düşecek.

Yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 21 derece civarında olacak. Gün içerisinde sıcaklık 40 dereceye kadar çıkacak ve gökyüzü açık ve bol güneşli olacak.

Salı günü sabah saatlerinde hava sıcaklığı 20 derece seviyelerinde olacak. Gün içerisinde yer yer gökgürültülü sağanak yağışlar bekleniyor ve termometreler 31 derece seviyelerine kadar düşecek.

Bursa'daki Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda öğrencilere trafik kuralları öğretiliyor Bursa'daki Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda öğrencilere trafik kuralları öğretiliyor

Çarşamba günü sabah saatlerinde termometreler 20 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü hakim olacak ve yağış sonrası sıcaklık 27 derece civarında olacak.

Bursa'da hava durumu, yoğun sıcaklıkların ardından yeni haftada biraz daha rahatlarken, bazı günlerde yağışlı hava beklenmektedir. Hava durumuna göre uygun giyinmeyi ve güneşten korunmayı unutmayın.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (5 AĞUSTOS 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ