Epic Games Store,Bahar İndirimleriyle  Oyun Severleri Cazip Fırsatlarla Buluşturuyor!
Epic Games Store, oyun dünyasını sarsacak bir indirim furyasına ev sahipliği yapıyor! Baharın gelişiyle birlikte başlayan bu heyecan verici indirimler, 28 Mart tarihine kadar devam edecek. Oyun severler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan bu kampanya, birçok oyunda yüzde 90'a varan indirimlerle dikkat çekiyor.

Edirne'de Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programı öğrencileri Togg'la pratik yapıyor Edirne'de Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programı öğrencileri Togg'la pratik yapıyor

Bu indirimler, özellikle Steam'in dolar kuruna geçişinin ardından oyun kütüphanesini genişletmek isteyen kullanıcılar için müthiş bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Epic Games Store'daki indirimler incelendiğinde, fiyatların Steam ile benzer veya daha düşük olduğu görülüyor. Öne çıkan indirimler arasında Hogwarts Legacy 549,50 TL, Battlefield™ 2042 74,99 TL, Mount & Blade 2: Bannerlord 329,99 TL ve EA SPORTS FC 24 ise 419,99 TL'den satışa sunuluyor. Ayrıca etkinlik boyunca Epic Ödülleri de %10'a çıkarıldı.