Dowtown, Bursaspor Basketbol Takımının sponsoru oldu

Downtown Bursa Yaşam ve Eğlence Merkezi, Bursaspor Basketbol Takımı'nın yeni sırt alt sponsoru oldu.

Bu sezon Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Bursaspor İnfo Yatırım Basketbol Takımı, sponsorluk anlaşması için düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi.

Atış Grup Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış, Bursaspor'a destek olmaktan gurur duyduğunu belirterek, iş birliğini sıradan bir sponsorluk değil, şehre katkı sağlama amacıyla gördüklerini ifade etti.

Metin Atış, Bursalıların desteğini kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve bu birlikteliği daha da güçlendirmek istediklerini vurguladı.

Bursa'nın şampiyonlar çıkaran bir şehir olduğuna inanan Atış, takımın harika taraftarı ve sporu seven yöneticileriyle başarıların artacağına inandıklarını dile getirdi.

Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi'nin, Bursaspor'un önemli bir markası olarak şehre güç katacağını belirten Atış, Bursaspor Basketbol Kulübü üyelerine teşekkürlerini iletti.

Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin de sponsorluk anlaşmasının uğurlu olması temennisinde bulunarak, Atış Grup ailesine ve Downtown markasına verdikleri destek için teşekkür etti.

Sezgin, iş birliğinin önümüzdeki yıllarda da devam etmesini diledi. Bu güçlü birliktelikle birlikte, Bursaspor Basketbol Takımı gelecek sezonlarda başarılarla dolu bir performans sergilemeyi hedefliyor.

Bursaspor Taraftarları Sevgililer Günü'nde Koştu Bursaspor Taraftarları Sevgililer Günü'nde Koştu

AW133479_03