Bursa'da Otobüs Şoförü ile Yolcu Arasında Yumruklu Kavga Bursa'da Otobüs Şoförü ile Yolcu Arasında Yumruklu Kavga

Toplantı, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP Bursa Milletvekilleri Kayıhan Pala, Hasan Öztürk ve Orhan Sarıbal, CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, CHP İznik Belediye Başkan Adayı Ali Sarı, CHP Orhangazi İlçe Başkanı Berna Çakır, ilçe başkanları, çok sayıda partili ve vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Aday tanıtım töreninde konuşan CHP Orhangazi İlçe Başkanı Berna Çakır, partinin 5 yıldır Orhangazi'de yerel iktidar için bir yürüyüş gerçekleştirdiğini ve bundan sonra seçimlere kadar koşarak gideceklerini belirtti. Çakır, tüm ilçeyi kucaklayarak 31 Mart seçimlerini kazanacaklarını ifade etti.

CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Çetin Çoklar'ın Orhangazi'nin sorunlarını bildiğini ve ilçeyi yeniden ayağa kaldıracağını vurgulayarak, "Güçlü Orhangazi, güçlü Bursa demek.

Mustafa Bozbey ve Çetin Çoklar el ele verip, çağdaş ve yaşanabilir bir kent kuracaklarını" söyledi.

Yeşiltaş ayrıca, göreve geldikten sonra yolsuzlukların hesabını soracaklarını ve halktan kaçanların hesap vereceğini belirtti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ise konuşmasında, AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın 2018'den bu yana birçok hata yaptığını ifade etti.

Bozbey, seçimi kazanacaklarına inandıklarını belirterek, ilçe belediye başkanlarıyla ortak akılla hareket ederek kente hak ettiği değeri kazandıracaklarını söyledi.

Orhangazi Belediye Başkan Adayı Çetin Çoklar da konuşmasında, Orhangazi'nin huzuru ve hak ettiği yönetimin kazanılacağına inandığını ifade ederek, birlik ve beraberlik ruhuyla kenti ayağa kaldırmaya kararlı olduklarını belirtti.

Çoklar, 31 Mart'ta Orhangazi'de ve Bursa'da zafer kazanacaklarına olan inançlarını vurguladı.

Konuşmaların ardından İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Milletvekilleri, Mustafa Bozbey, Çetin Çoklar ve Berna Çakır, ilçe esnafını ziyaret ederek çözüm bekleyen sorunları dinledi.

unnamed (1)-7

unnamed-15