Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanlığı...

CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş 2023 yılının son saatlerine az bir süre kala ilk ziyaretini Çekirge Devlet Hastanesi’ne gerçekleştirdi. İl Başkanı Yeşiltaş, İl Sekreteri Oktay Kartalkaya ve İl Başkan Yardımcısı Yankı İçöz zorlu koşullarda emek harcayan doktorlarımız, sağlık personellerimiz ile tedavi olan hastalarımızın yeni yıllarını kutladı.

CHP heyetinin ikinci durağı ise Kestel’di. CHP Kestel İlçe Başkanvekili Kadir Ayas ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kestel Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Yeşiltaş daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek İlçe Emniyet Müdürü Memduh Pişik ve görev başındaki yeni yılını kutlayarak görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi.

İl Sekreteri Oktay Kartalkaya, Gürsu İlçe Başkanvekili Muhammet Aydın, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gürsu Belediye Başkan Aday Adayımız Haşim Öztürk ile birlikte Gürsu Devlet Hastanesi’ni de ziyaret eden İl Başkanı Yeşiltaş zorlu koşullarda üstün gayretle görev yapan sağlık emekçilerimiz ile tedavi olan hastalarımızın yeni yıllarını kutladı.

CHP heyetinin son durağı Yıldırım’dı. CHP Bursa İl Başkanı Yeşiltaş, İl Sekreteri Oktay Kartalkaya ve Yıldırım İlçe Başkanı İlhami Gün ile Yavuzselim Polis Merkezi’ni ziyaret etti. Yeşiltaş, Yavuzselim Polis Merkezi Amiri Başkomiser Adem Kurşun’un ve görevi başındaki polislerin yeni yılını kutlayarak görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi.

unnamed (2)-6

4 Mürettebat İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor 4 Mürettebat İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

unnamed-13