Büyükşehir’den gençlere bir tesis daha

Merkezde halı saha, park, yürüyüş parkuru ve idari bina bulunuyor. İdari binada sahaya hizmet verecek soyunma odaları, antrenör odası, çay ocağı ve kütüphane gibi alanlar bulunuyor. Ayrıca merkez, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetleri sunacak.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gençlik projelerinin önemine vurgu yaparak gençlerin ülkenin geleceği olduğunu belirtti. Bursa'da 700 binden fazla öğrencinin bulunduğunu ifade eden Aktaş, gençlere yönelik birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Ayrıca, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da bölgenin gelişimine dikkat çekerek yeni şehirlerin kurulduğunu ve planlı şehirciliğin kolaylık sağladığını dile getirdi. Tesisin bölgeye ve gençlere hayırlı olmasını temenni etti.

Yenibağlar Mahalle Muhtarı Adil Gökçe ise modern tesisin bölgeye kazandırılmasından dolayı Başkan Alinur Aktaş'a teşekkür etti.

Tesisin açılışı protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildikten sonra Başkan Aktaş ve diğer yetkililer tesisleri gezerek gençlerle sohbet ettiler.

33481_MTY1MWZkZj_1

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nda Trafik Kazası Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nda Trafik Kazası

33481_MTY1MWZlMT_3

Editör: Yüksel Aslan