Kaybolan 90 yaşındaki alzheimer hastası yaşlı adam için arama çalışması başlatıldı

Bursa'da, akşam saatlerinde evinden ayrılan ve bir daha dönmeyen 90 yaşındaki Alzheimer hastası Arif Çelik için büyük çaplı bir arama kurtarma operasyonu başlatıldı. Çelik'in ailesi, eve dönmemesi üzerine durumu jandarmaya bildirdi. İhbar sonrasında harekete geçen jandarma ekipleri, Yenişehir ilçesi Kızılhisar Mahallesi'nde geniş bir bölgede arama çalışmalarına başladı.

Arama çalışmalarına, AFAD, BAKUT, AKUT, ANDA, IHH ve NAK ekipleri de katıldı. Kayıp Alzheimer hastası için yapılan geniş çaplı operasyon, ailenin endişeli bekleyişi sürerken, jandarma ve diğer ekipler aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Yaşlı adamın bulunması için yapılan bu birleşik çaba, şehir genelinde duyuldu ve bölgedeki vatandaşlar da gönüllü olarak arama çalışmalarına katılmaya başladı. Güvenlik güçleri, halkın da desteğiyle yaşlı adamın en kısa sürede bulunması için titizlikle çalışıyor.

Uluşehir Bursa Camileri Spor Kulübü, Antalya'da 11 Madalya İle Parladı Uluşehir Bursa Camileri Spor Kulübü, Antalya'da 11 Madalya İle Parladı

AW109314_02