Bursa 22 Nisan 2024 Pazartesi Elektrik Kesintisi

BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ :  22 Nisan 2024 Pazartesi günü merak edilerek araştırılıyor. Detayları haberimizde sizler için derledik...

22 Nisan Pazartesi günü Bursa’nın birçok ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacak. 22 Nisan Pazartesi  günü Bursa’nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Bursa’da elektrik kesintisi kaç saat sürecek? 

Elektrik kesintisi nedeniyle mağduriyet yaşamak istemeyen vatandaşlar Bursa’da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (UEDAŞ) elektrik kesintisi listesini araştırıyor.

ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (UEDAŞ) tarafından yapılan açıklamaya göre 22 Nisan Pazartesi günü Bursa’nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak.

Bursa ve çevresinde 22 Nisan 2024 Pazartesi günü planlanan elektrik kesintileri ve arızaları oldukça geniş kapsamlı görünüyor. İşte ilçe ilçe detaylar:

İnegöl Elektrik Kesintisi :

Planlanan elektrik kesintisi 1 saat sürecek ve Yunusemre, Menekşe, Modakent, Yeni, Şahlan, 1. Ertuğrul Gazi, Kent, Menekşe, Kaçkar, Alanyurt, Cumhuriyet mahallelerini etkileyecek. Kesintiye sebep olarak AG OSOS İŞLEMLERİ gösteriliyor.

Yenişehir Elektrik Kesintisi :

4 saatlik elektrik kesintisi yaşanacak. Etkilenecek bölgeler arasında Subaşı, Tabakhane, Organize Sanayi ve Çayır mahalleleri bulunuyor. Kesintinin sebebi ağaç kesimi.

Yıldırım Elektrik Kesintisi :

Yıldırım ilçesinde 8 saatlik bir elektrik kesintisi olacak. Etkilenen bölgeler arasında Demetevler mahallesi bulunuyor. Kesintinin sebebi AG TESİS ÇALIŞMASI.

Gürsu Elektrik Kesintisi :

Gürsu'da 8 saatlik bir kesinti yaşanacak. Kesintinin sebebi AG TESİS ÇALIŞMASI. Etkilenecek bölgeler arasında Yenidoğan mahallesi yer alıyor.

Kestel Elektrik Kesintisi :

Kestel'de 3 saat 30 dakikalık bir kesinti yaşanacak. Bu süre zarfında Saitabat mahallesi susuz kalacak. Sebep ise AG TESİS ÇALIŞMASI.

Karacabey  Elektrik Kesintisi :

Nilüfer Belediye Başkanı Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu Nilüfer Belediye Başkanı Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu

Karacabey ilçesinde 2 saatlik bir kesinti yaşanacak. Kesintinin sebebi ise KURŞUNLU mahallesi için elektrik tesis çalışmaları.