Bursa'da birçok ilçe ve mahallede elektrik kesintisi olacak!

Bursa'nın farklı ilçelerinde, 9, 10, 11 ve 12 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek planlı elektrik kesintileri için UEDAŞ tarafından duyuru yapıldı.

Elektrik kesintileri uygulanacak bölgeler ve mahalleler hakkında detaylı bilgi veren açıklama, vatandaşları etkileyecek planlı kesintilerin yerlerini belirtiyor.

UEDAŞ'ın yayınladığı bilgiler doğrultusunda, Bursa genelinde hangi mahallelerde elektrik kesintisi olacağı önceden belirlenmiş durumda.

Bursa'da 9, 10, 11 ve 12 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek planlı elektrik kesintileri:

Gemlik:

09.02.2024, 10:00 - 12:30

Narlı, Karacaali, Büyükkumla mah.
10.02.2024, 09:00 - 13:00

Şahinyurdu, Cihatlı mah.
11.02.2024, 09:00 - 15:00

Umurbey, Ata, Cihatlı mah.

Gürsu:

09.02.2024, 08:30 - 13:00

Canbazlarköyü, İğdirköyü mah.
10.02.2024, 09:00 - 13:00

İpekyolu, Narlıdere mah.

İnegöl:

10.02.2024, 09:00 - 15:00

Ertuğrulgazi, Mahmudiye, Alibey, Deydinler, Ortaköy mah.
11.02.2024, 10:00 - 14:00

Mahmudiye, Mesudiye, Alibey mah.

İznik:

10.02.2024, 10:00 - 14:00
Eşrefzade, Beyler mah.

Karacabey:

09.02.2024, 09:00 - 17:00

Güngörmez, Dağesmen mah.
11.02.2024, 09:00 - 16:00

Yeni, Uluabat mah.

Keles:

11.02.2024, 10:00 - 17:00
Yenice, Baraklı, Gököz, Cuma, Pınarcık, Ertuğrulgazi mah.

Kestel:

10.02.2024, 09:00 - 13:00

Narlıdere mah.
12.02.2024, 12:30 - 16:30

Ender Balkır, Bursa'da Türk Halk Müziği Konserine Damgasını Vurdu! Ender Balkır, Bursa'da Türk Halk Müziği Konserine Damgasını Vurdu!

Soğuksu, Serme, Gölcük mah.

Mudanya:

10.02.2024, 11:00 - 14:00

Dedeköy mah.
12.02.2024, 10:00 - 14:00

Güzelyalı Burgaz, Güzelyalı Eğitim, Göynüklü, Çağrışan, Aydınpınar, Altıntaş mah.

Mustafakemalpaşa:

09.02.2024, 09:00 - 17:00
Karyağmaz, Alacaat, Hacıahmet, Kumkadı, Fevzidede, Şevketiye mah.

Nilüfer:

09.02.2024, 09:00 - 16:00
Çamlıca, Akçalar, Üçevler, Gümüştepe, İhsaniye mah.

Orhaneli:

12.02.2024, 10:00 - 18:00
300 evler, Karabekirpaşa mah.

Orhangazi:

10.02.2024, 09:30 - 15:00
Muradiye, Yeniköy, Bayırköy, Kıblepınar, Burcun mah.

Osmangazi:

09.02.2024, 10:10 - 18:00

Mollafenari, Maksem, İvazpaşa, Geçit, Doğanevler, Mehmet Akif, Kirazlı mah.
10.02.2024, 09:30 - 17:00

Dikkaldırım mah.

Yenişehir:

10.02.2024, 10:00 - 14:00

Terziler, Eğerce, Hayriye, İncirli, Köprühisar mah.
12.02.2024, 09:30 - 10:30

Yeniköy, Burcun, Kıblepınar, Bayırköy mah.

Yıldırım:

09.02.2024, 14:00 - 17:00

Sıracevizler, Piremir, Zümrütevler, Davutkadı, Şükraniye, Davutdede mah.
10.02.2024, 01:00 - 07:00

Vakıf, Duaçınarı, Kazım Karabekir mah.
11.02.2024, 09:00 - 17:00

Duaçınarı, Yavuzselim mah.