Bursa Valisi Demirtaş’tan ‘yeni yıl’ mesajı

Bursa Valisi Demirtaş, yeni yıl mesajında şunları söyledi: "Geçmiş yılın tecrübelerini geride bırakarak, yeni umutlar ve dileklerle 2024'e giriş yapmanın heyecanını yaşıyorum. İlimize, ülkemize ve tüm insanlık âlemine huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Yeni yıl, beklentileri ve güzel başlangıçları beraberinde getirir. Ülkemizin gelişimine paralel olarak, Bursa'nın kalkınması ve vatandaşlarımızın refahı için bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmaları 2024'te de kararlılıkla sürdüreceğiz."

İnegöl'de Hırsızlık Şüphelileri Sokakta Yakalandı İnegöl'de Hırsızlık Şüphelileri Sokakta Yakalandı

Vali Demirtaş, Osmangazi'den Orhangazi'ye, Osmanlı'nın dibacesi Bursa'nın köklü kültürü ve güçlü sosyal dokusuyla birçok alanda cazibe merkezi olma çabalarını vurgulayarak, eğitim, sağlık, ulaşım ve sanayi alanlarında hayata geçirilen projelerin devam edeceğini belirtti.

Vali, geçmişte yapılan çalışmalara destek veren tüm hemşehrilerine ve kamu kurumlarına teşekkür ederken, ilin daha mutlu ve müreffeh yarınlara kavuşması için herkesin aynı çabayı göstereceğine inandığını dile getirdi.

Yeni yılın huzur ve güven içinde karşılanması için gerekli tedbirlerin alındığını hatırlatan Vali Demirtaş, sevgi ve barışın hüküm sürdüğü, refah seviyesinin arttığı bir Bursa'nın hayalini kurarak, Bursalı hemşehrilerinin ve milletin yeni yılını içten dileklerle kutladı.