Bursa Milletvekili Selçuk Türkoğlu, Bursaspor’u ziyaret etti

İYİ Parti Bursa Milletvekili ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, Bursaspor'un Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ni ziyaret etti.

Türkoğlu, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Bursa marka değerine sahip çıkıp yeniden eski günlerine dönecektir" dedi.

Selçuk Türkoğlu, Bursaspor Kulübü'nü ziyaret etti. Ziyaretin ardından sosyal medyadan açıklama yapan Türkoğlu, kulübün Süper Lig'e çıkması için destek veren yönetim kuruluna teşekkür etti. "Bursa marka değerine sahip çıkıp yeniden eski günlerine dönecektir" ifadelerini kullandı.

Başkan Sinan Bür'den dikkat çeken hediye

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Türkoğlu'nun ziyaretinde Başkan Sinan Bür'ün ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu belirtildi.

Türkoğlu'nun yaptığı konuşmada, Bursaspor'un hak ettiği yerlere yükselmesini temenni ettiği ve her zaman destek olacağı vurgulandı. Ziyaretin sonunda Türkoğlu, Başkan Sinan Bür'e Dinamo Kiev kaptanı Viktor Kolotov ile olan bir fotoğrafını hediye etti.

Bursaspor, Bucaspor 1928 Maçı için Pas Çalışması Yaptı Bursaspor, Bucaspor 1928 Maçı için Pas Çalışması Yaptı

Bursaspor'un sıkı destekçisi Türkoğlu'nun ziyareti, kulüp camiasında olumlu bir atmosfer yarattı. Türkoğlu, Bursa'nın gururu olan Bursaspor'un tekrar eski günlerine dönmesi için umut dolu bir mesaj verdi.