Bursa Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sedat Demir, Bursada Bugün TV ortak yayınıyla İGF TV üyesi tüm medyalara canlı yayına konuk oldu.BURSA (İGFA) -  Bursa Kent Konseyi Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Sağlık Çalışma Grubu Başkanı olan Prof. Dr. Sedat Demir, İGF TV ve Bursada Bugün TV ortak yayınında gazeteci yazar Mehmet Çetinkaya’nın sunduğu ‘Yerel Vizyon’ programına konuk oldu.

Kent Konseyi ve Çalışma Grubu'nun çalışmalarını anlatan Demir, Çetinkaya'nın sorularını yanıtladı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Tıp Fakültesi ev sahipliğinde, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi'nin destekleriyle 13-15 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Uluslararası Katılımlı İntegratif ve Anadolu Tıbbı Kongresi'ne ilişkin detayların da görüşüldüğü programda, geleneksel tamamlayıcı tıp ile ilgili bilgiler de paylaşıldı.

Bursa Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Temsilcisi Prof. Dr. Sedat Demir, Türkiye'de son 20 yılda sağlık hizmeti ve teknoloji konusunda çağ atladığını belirterek, söz konusu kongre ile ilgili çalışmaların amacının tamamlayıcı tıbbı, doğru yaklaşımlarla bilimsel bir platforma oturtmak olduğunu söyledi. 

Gözden kaçırmayın

Coca-Cola İçecek'ten kadınlara forklift eğitimi Coca-Cola İçecek'ten kadınlara forklift eğitimi

https://youtu.be/vV-PiZQyuYE