Bu buluşmada ‘iş’ var
 274 firmanın katılımıyla gerçekleşen etkinlik, iş arayanlar ile işverenleri bir araya getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, organizasyon kapsamında firma temsilcileri ve iş arayanlarla sohbet etti.

Başkan Aktaş, Bursa'nın hızla gelişen şehir yapısı ve artan nüfusuyla birlikte yeni ihtiyaçların ortaya çıktığını belirtti.

Büyükşehir Belediyesi olarak altyapıdan üstyapıya kadar yatırımlarına devam ettiklerini ifade eden Aktaş, istihdam konusunda da iş arayanlarla işverenleri buluşturarak önemli bir rol üstlendiklerini vurguladı.

Başkan, Bursa İstihdam ve Kariyer Ofisi (BİKO) aracılığıyla vatandaşlara iş seçme ve yeni iş bulma konusunda destek sağladıklarını, ayrıca BURSKOOP aracılığıyla üniversite öğrencilerine burs imkanı sunduklarını ifade etti.

Organizasyonun Bursa için büyük bir şans olduğunu düşünen Başkan Aktaş, işverenlerin ve iş arayanların memnuniyetini dile getirdi. Etkinliğe katkı sağlayan tüm kurumlara teşekkür ederek, Bursa'nın sanayi büyüklüğüne paralel olarak ara eleman sıkıntısının çözülmesine yönelik altyapının oluşmasını arzuladıklarını belirtti.

HND Sanat Atölyesinde İlk ders zilini Oyuncu Çetin Altay çaldı HND Sanat Atölyesinde İlk ders zilini Oyuncu Çetin Altay çaldı

33963 M T Y1 Z D Ez N D 6