Bayrampaşa'da dehşet: Kız arkadaşını uzun namlulu silahla vurarak ağır yaraladı

İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde yaşanan korkunç olayda, bir genç kadın, erkek arkadaşı tarafından uzun namlulu silahla vurularak ağır yaralandı. Olayın detayları şöyle:

Dün gece saat 23.00 sıralarında Bayrampaşa Altıntepsi Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 24 yaşındaki Nazlı Elmas, erkek arkadaşı 25 yaşındaki Eliz K.'nin çatı katındaki evine ziyarette bulundu. Eliz K., evde bulunan uzun namlulu silahı eline alarak kız arkadaşını vücudunun 4 yerinden vurdu. Olayın duyulması üzerine vatandaşlar, durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan ağır yaralı Nazlı Elmas'ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Polis ekipleri, olay yerinde yaptıkları incelemede uzun namlulu silahı ele geçirdi ve Eliz K.'yi kısa sürede yakaladı.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın Münih ziyareti Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın Münih ziyareti

Şüpheli, polis ifadesinde kız arkadaşını şakalaştıkları sırada yanlışlıkla vurduğunu iddia etti. Ancak, olayın şokunu yaşayan mahalle sakinleri, silah seslerini duyduklarında paniğe kapıldı. Görgü tanığı Suriye Anar, "Evde oturduğum esnada silah sesi ve farklı sesler geldi. Bir süre sonra bir silah sesi daha geldi. Benim gördüklerim duyduklarım bundan ibaret" dedi.

Şüpheli Eliz K., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Olay, Bayrampaşa'da büyük bir şaşkınlık yaratırken, genç kadının hayati tehlikesi sürüyor.

AW122680_02