Başkan Aktaş, Yeniceabat Anadolu Lisesi'nde Öğrencilere Tecrübe Paylaşımında Bulundu

Son olarak, Yeniceabat Anadolu Lisesi'nde gerçekleşen etkinlikte Başkan Aktaş, öğrencilere tecrübe paylaşımında bulundu.

Programa, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Sezer, Yeniceabat Anadolu Lisesi Okul Müdürü Rüştü Kır, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Başkan Aktaş, gençlerle bir araya gelmeye ve onlarla doğrudan iletişim kurmaya önem verdiğini vurgulayarak, öğrencilere hitap etti.

Gençlerle tecrübelerini paylaşan Başkan Aktaş, gelecek planları yaparken kendilerini tanıma, hedef belirleme ve odaklanma konularında önemli tavsiyelerde bulundu.

İnegöl'de Hırsızlık Şüphelileri Sokakta Yakalandı İnegöl'de Hırsızlık Şüphelileri Sokakta Yakalandı

Öğrencilere, başarıya giden yolda kararlılıkla ilerlemelerini, hayallerine odaklanmalarını ve zorluklarla başa çıkabilmeleri için azimli olmalarını önerdi.

Program kapsamında öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Aktaş, gençlerin sportif alan eksiklikleri ve okul çevre düzenlemesi konularındaki sıkıntılarını dinleyerek çözüm noktasında desteklerini esirgemedi. Başkan, gençlerle bir araya gelmenin ve onların düşüncelerini dinlemenin toplumun geleceği için önemli olduğunu belirtti.

Etkinlik, Başkan Aktaş ve Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu'nun Regaip Kandili dolayısıyla öğrencilere kandil simidi dağıtmasıyla sona erdi.

33839_MTY1YTBlNj_3

33839_MTY1YTBlNj_1