2022 Kadına Nefes ödüllerinde kazananlar belli oldu 2022 Kadına Nefes ödüllerinde kazananlar belli oldu

Almanya'nın Oberhausen şehrinde Rezonans Werk Halle'de Minito Events tarafından düzenlenen "Türk Rock Festivali" büyük ilgi gördü.

ALMANYA - Türkiye ve Almanya'dan Türk Rock Festivali'ne katılan rock grupları, hayranlarıyla buluştu.

Festivalin ilk sahnesinde Yüksek Tansiyon yer aldı. Rock severlerin coşkusu sırasıyla Dört × Dört, konuk grup Necati ve Saykolar'a yansıdı.

Salonu tıklım tıklım dolduran misafirler çığlık sesleri ile konser salonunu inletti. Konserde en sevilen şarkılarını seslendiren Necati ve Saykolar yoğun ilgi gördü. Grubun solisti Necati sahnede gerçekleştirdiği gitar şov ile izleyenlerin beğenisini kazandı.

Sahne şovları ve güçlü performanslarıyla baş döndürücü bir konsere imza atan grup, hayranlarına doyumsuz anlar yaşattı.

Konsere gelen rock severlerin birçok şarkıda, cep telefonu ışıklarıyla gruba eşlik ettiği görüldü.

Muhteşem performansları sonunda dakikalarca alkışlanan Grup Necati ve Saykolar, Almanya'ya sıklıkla geldiklerini ve güzel ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Pandemi dolayısıyla bazı müzisyenlerin çok yıprandığını anımsatan Necati ve Saykolar, "Biz ise çok şükür tutumlu bir grup olduğumuz için maddi olarak yıpranmadık. Bizi maddi birikimlerimiz ayakta tuttu ve en önemli de ailelerimiz güçlü olarak daima yanımızdaydılar" dedi. Grup, yeni single müjdesini de paylaşan albümün ismi  ile ilgili de tüyo verdi: 'Bey diyeceksiniz" dedi.

Minito Events sahibi Taner Serfice ise "Minito Events üç yıldır var. Bizim vizyonumuz, Almanya'daki düzenlemiş olduğumuz konserlerde giriş biletlerini çok uygun düşük fiyata veriyoruz ki, insanları eğlendirmek için. Çoğu organizasyonlar bu işin çığrından çıktı, çok abartılı ve çok aşırı pahalı giriş biletleri satıyorlar. İnsanlar onca abartılı, aşırı pahalı konserlerde doğru düzgün eğlenemiyor bile. Biz Minito Events olarak, bu ucuz fiyatlara devam edeceğiz" dedi