BUSKİ, Atık Su Arıtma Tesislerindeki Enerji Giderleri İçin Teşvikleri Genişletiyor. BUSKİ, Atık Su Arıtma Tesislerindeki Enerji Giderleri İçin Teşvikleri Genişletiyor.

Gürsu ‘Bereket’lendi
Başkan Aktaş, güne Gürsu'daki Emirsultan Camii'nde sabah namazı kılarak başladı ve ardından 'Bereket Sofrası' programı için ilçede bulunan vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla bir araya geldi.

Programa, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, eski Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katılım gösterdi. Başkan Aktaş, konuşmasında ülkenin zorlu süreçlerden geçtiğine dikkat çekerek, güçlü bir devlet ve kararlı bir milletle bu zor coğrafyada yol almaya devam ettiklerini vurguladı.

Başkan Aktaş, yerel ve genel düzeydeki yatırımların hız kesmeden devam ettiğini belirterek, bu kararlılıkla Bursa'ya hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Kentin değerleriyle birlikte sıkıntıları ve dertleriyle ilgilenen bir belediye olduklarını dile getiren Başkan Aktaş, "Daha fazla güzelliklere vesile olmanın hesabı içerisindeyiz.

El birliğiyle, aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Bu kutlu şehre hizmet etmek gerçekten çok kıymetli.

Bu sorumluluğun yüküyle hareket ediyoruz. 3 milyon 200 bin nüfuslu şehrimizin tüm ihtiyaçlarını biliyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın" dedi.

Başkan Aktaş'ın konuşmasının ardından, beraberindekilerle birlikte pazar alanındaki tezgahları ziyaret ederek pazarcı esnafıyla sohbet etti.

Ayrıca, vatandaşlarla da birebir iletişim kurarak talep ve görüşleri dinledi.

Başkan Aktaş, etkinlik kapsamında pazarcılara çorba ikramında bulunarak birlikte vakit geçirdi. Programın sonunda Başkan Aktaş, Bursa'ya ve Gürsu'ya hizmet etmek adına birlik ve beraberlik temennileriyle etkinliği tamamladı.

33889_MTY1YjRiYz_3

33889_MTY1YjRiYz_5

33889_MTY1YjRiYz_8