Niğde'de Apartman Yangını: İtfaiye Hızlı Müdahaleyle Kontrol Altına Aldı Niğde'de Apartman Yangını: İtfaiye Hızlı Müdahaleyle Kontrol Altına Aldı

Ağrı merkez Havaalanı Kavşağı'nda meydana gelen kazada, E.B. yönetimindeki otomobil ile Hamur ilçesinden gelen M.Y. idaresindeki otomobil çarpıştı. Kazada her iki sürücü ve araçlarda bulunan 5 kişi yaralandı.

Yaralılar, ambulanslarla Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi. Kaza nedeniyle yol bir süre trafiğe kapatıldı ve soruşturma başlatıldı. Ağrı'da iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.Kaza, Ağrı merkez Havaalanı Kavşağı'nda meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, E.B. yönetimindeki otomobil, Ağrı merkezden Havaalanı'na gitmek isterken, Hamur ilçesinden gelen M.Y. idaresindeki otomobille çarpıştı. Kazada, her iki sürücü ile araçlarda bulunan Y.B., Y.B., R.B., Y.B. ve H.T. yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen ambulanslarla Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Kaza nedeniyle bir süre trafiğe kapanan yol, araçların kaldırılmasıyla yeniden açıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.