Süper Lig'de haftanın perdesi bu akşam yapılacak Galatasaray- Konyaspor ve Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor maçlarıyla açılacak.

1. Lig'de ise haftanın açılış maçında Yeni Malatyaspor, Altay'ı konuk edecek. Bu müsabakanın da başlangıç düdüğü saat 20.00'de çalacak.

TFF 2. Lig maçları 18 Eylül Pazar, TFF 3. Lig mücadeleleri yarın ve pazar günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı ise şöyle:

2022_Eylül_prgm

Süper Lig

Bugün:

Saat 20.00 Galatasaray-Arabam.com Konyaspor (Nef)

Saat 20.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay)

Yarın:

Saat 17.00 Ümraniyespor-Kasımpaşa (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Saat 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Corendon Airlines Park Antalya)

Saat 20.00 İstanbulspor-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

18 Eylül Pazar:

Saat 17.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı)

Saat 17.00 Medipol Başakşehir-VavaCars Fatih Karagümrük (Başakşehir Fatih Terim)

Saat 20.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman)

Saat 20.00 Fenerbahçe-Corendon Alanyaspor (Ülker)

1. Lig

Bugün:

Saat 20.00 Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya)

Yarın:

Saat 13.30 Ankara Keçiörengücü-Erzurumspor FK (Aktepe)

Saat 16.00 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

Saat 19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana)

Saat 19.00 Eyüpspor-Beyçimento Bandırmaspor (Eyüp)

18 Eylül Pazar:

Saat 13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

Saat 16.00 Bodrumspor-Manisa FK (Bodrum İlçe)

Saat 16.00 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

Saat 19.00 Göztepe-Altınordu (Gürsel Aksel)

2. Lig

Beyaz Grup:

18 Eylül Pazar:

Saat 15.30 Bitexen Düzcespor-Anagold 24Erzincanspor (Düzce 18 Temmuz)

Saat 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu

Saat 16.00 Somaspor-Esenler Erokspor (Soma Atatürk)

Saat 16.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Nazilli İlçe)

Saat 19.00 Bursaspor-Sivas Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

Saat 19.00 Hes İlaç Afyonspor-Çorum FK (Zafer)

Saat 19.00 Şanlıurfaspor-Ankaraspor (11 Nisan)

Saat 19.00 Menemen FK-İnegölspor (Menemen İlçe)

Saat 19.00 Isparta 32 Spor-Bayburt Özel İdare (Isparta Atatürk)

Kırmızı Grup:

18 Eylül Pazar:

Saat 15.00 Silahtaroğlu Vanspor FK-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk)

Saat 15.00 Etimesgut Belediyespor-Pazarspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Saat 15.30 GMG Kastamonuspor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Gazi)

Saat 15.30 Ankara Demirspor-Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor)

Saat 15.30 Kırşehir FK-Sarıyer (Kırşehir Ahi)

Saat 15.30 Serik Belediyespor-Weecoins Kırklarelispor (Serik İsmail Oğan)

Saat 16.00 Kocaelispor-Bucaspor 1928 (Belediye Derincespor)

Saat 17.00 İskenderunspor-Adıyaman FK (Yeni Hatay)

Saat 19.00 Diyarbekirspor-1461 Trabzon FK (Diyarbakır)

Saat 19.00 TECO Karacabey Belediyespor-Fethiyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

3. Lig

1. Grup:

Yarın:

Saat 15.30 Hacettepe 1945-Karbel Karaköprü Belediyespor (Çubuk İlçe)

Saat 16.00 Belediye Derincespor-1954 Kelkit Belediyespor (Belediye Derincespor)

18 Eylül Pazar:

Saat 15.00 Entegre Solar Elazığspor-Amasyaspor (Elazığ Doğukent)

Saat 15.30 Nevşehir Belediyespor-Yomraspor (3 No'lu Çim Saha)

Saat 15.30 1922 Konyaspor-Karşıyaka (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

Saat 16.00 Edirnespor-52 Orduspor (Edirne 25 Kasım)

Saat 16.00 GEMA Polimer Şile Yıldızspor-Eskişehirspor (Şile)

Saat 16.00 Belediye Kütahyaspor-BC Group Ağrı 1970 (Dumlupınar)

Saat 19.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Çatalcaspor (Mersin)

2. Grup:

Yarın:

Saat 16.00 Kuşadasıspor-Bulvarspor (Kuşadası Özer Türk)

18 Eylül Pazar:

Saat 15.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Armoni Alanya Kestelspor (Gümüşhane Yenişehir)

Saat 15.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Darıca Gençlerbirliği (Of İlçe)

Saat 15.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Turgutluspor (Iğdır Şehir)

Saat 15.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Amberçay Eynesil Belediyespor (Başpınar)

Saat 15.30 Karaman FK-Elazığ Karakoçan FK (Kemal Kaynaş)

Saat 16.00 Bayrampaşa-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

Saat 16.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

3. Grup:

Yarın:

Saat 15.30 Kepez Belediyespor-Osmaniyespor (Kepez Hasan Doğan)

Saat 16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Efeler 09 (Tepecik Şenol Güneş)

Saat 16.00 Akhisarspor-Merkür Holding Erbaaspor (Spor Toto Akhisar)

Adana Demirspor ile Galatasaray 0-0 berabere kaldı Adana Demirspor ile Galatasaray 0-0 berabere kaldı

18 Eylül Pazar:

Saat 15.00 Muş 1984 Muşspor-Güneş Holding Çankaya FK (Muş Şehir)

Saat 15.00 Artvin Hopaspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Hopa İlçe)

Saat 15.00 Malatya Arguvanspor-Bursa Yıldırımspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

Saat 15.00 Fatsa Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Fatsa İlçe)

Saat 15.30 Niğde Anadolu FK-Bergama Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

Saat 15.30 68 Aksaray Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşıspor (Dağılgan)​​​​​​​