• DOLAR 32,96 %0.17
  • EURO 35,30 %-0.19
  • ALTIN 2.461,93 %-0.31
  • BİST100 10.717 %-0.47
  • BITCOIN 61.900 %1.23
  • ETHERIUM 3.410 %3
33°

Yenişehir belediyesi Haberleri

yenişehir belediyesi haberleri ve güncel yenişehir belediyesi gelişmeleri, yenişehir belediyesi ile ilgili tüm video, yenişehir belediyesi fotoğrafları ve yenişehir belediyesi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Yenişehir Belediyesi, hayvanseverlerle işbirliği yaparak hayvan barınağı ve sokak hayvanları için doğal yaşam alanı projesi hazırlıyor.

Bursa

Yenişehir Belediyesi, kırsal mahallelerdeki ruhsatlandırma sorununu çözmek için adım atıyor. Belediye Başkanı Ercan Özel, bu konuda harekete geçtiklerini ifade etti.

Bursa

Yenişehir Belediye Başkanı Ercan Özel, şehrin turizm potansiyelini artırarak esnafın daha fazla kazanmasını amaçladıklarını vurguladı.

Bursa

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Yüksek Hızlı Tren Projesi'nin Yenişehir etabını, ilçe Kaymakamı Mustafa Güney ve Yenişehir Belediye Başkanı Ercan Özel...

Yaşam

Diyarbakır'da Yenişehir Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde bulunan 125 berber ve kuaföre malzeme desteğinde bulundu.

Bursa

Üretken belediyeciliğin Bursa’daki adresi Yenişehir Belediyesi Davut Aydın başkanlığındaki yerel yönetim, hayata geçirdiği projelerle tarih ve tarım şehri ilçenin kaderini...

Yenişehir

Bursa Yenişehir'de düzenlenen ‘Dört Mevsim Yenişehir Fotoğraf Yarışması’nın kış etabı sergi ve ödül töreni ile tamamlandı.

Yenişehir

Marmara’nın Tarım Ambarı Yenişehir'de, tarımsal üretimi ve ürün çeşitliliğini artırmak, tüketiciyi sağlıklı ve ekonomik ürünle buluşturmak amacıyla Yenişehir Belediyesi Stratejik...

Yenişehir

İçişleri Bakanlığı’nın kamu düzeni ve güvenliği için metruk binaların yıkımıyla ilgili genelgesinin ardından Yenişehir’de 69 yapı yerle bir edildi.

Yenişehir

Yenişehir’de belediyeye ait halı saha, havuz, sinema, üniversite hazırlık kursları, spor kompleksi ve yaz okulları gençlere ücretsiz hizmet veriyor.

Bursaspor

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Bursaspor'un başlattığı "Ayağa Kalk Bursa " kampanyasına destek verdi.