• DOLAR 32,21 %-0.22
  • EURO 35,12 %-0.22
  • ALTIN 2.504,53 %1.55
  • BİST100 10.644 %3.14
  • BITCOIN 67.110 %-0.13
  • ETHERIUM 3.095 %-1.54
25°

Sokak hayvanları Haberleri

Sokak hayvanları haberleri ve güncel Sokak hayvanları gelişmeleri, Sokak hayvanları ile ilgili tüm video, Sokak hayvanları fotoğrafları ve Sokak hayvanları haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Yenişehir Belediyesi, hayvanseverlerle işbirliği yaparak hayvan barınağı ve sokak hayvanları için doğal yaşam alanı projesi hazırlıyor.

Gündem

Bilecik’te 14 köpeğin ölümüyle ilgili tutuklanan 4 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bursa

Osmangazi Belediyesi, son dönemde farklı şehirlerde yaşanan başıboş sokak hayvanı saldırılarının ardından mesai saatlerinde artışa gitti.

Bursa

Nilüfer Belediyesi ve Her Eve Bir Pati Derneği (HEPAD) arasında imzalanan protokolle  Nilüfer’de, daha çok sahipsiz hayvanın kısırlaştırılarak,  popülasyonun kontrol...

Gündem

Sakarya Hendek'te İş Yeri Açmaya Çalışan Kadının, Sahipsiz Köpeğin Saldırısına Maruz Kalışı Güvenlik Kamerasında.

Gündem

İstanbul Valisi Davut Gül, İstanbul'da kayıtlı yaklaşık 5 bin 200 yetim ve öksüz çocuğun bulunduğunu belirterek, "Medeniyetimizde yetimlerin ayrı bir...

Kültür-sanat

 Bilecik'in Osmaneli ilçesinde 2022 yılında açılan Hayvan Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi, çevre illerden tedavi amaçlı getirilen sokak hayvanları için radyolojiden...

Bursa

Sokak hayvanları için, Gürsu Belediyesi’nce, doğanın kucağında oluşturulan yaşam alanı olacak “Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi” inşaatı hızla ilerliyor.

Bursa

Yıldırım Belediyesi, farklı birimlerde kullanıldıktan sonra işlevini tamamlayan atık malzemeleri sokak hayvanları için sıcak yuvaya dönüştürüyor.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi sokaklardan toplanan atıl haldeki eski otomobil lastiklerini evsiz kediler için eve dönüştürdü.

İnegöl

Bursa - İnegöl Belediyesi, kırsal bölgelerde 10 ayrı noktada sokak hayvanları için barınma ve beslenme alanları yapılıyor.

Yaşam

Van üniversite öğrencileri, havaların soğumasıyla birlikte barınma sıkıntısı çeken köpekler için atık malzemelerden kulübe yaptı.