• DOLAR 32,51 %0.16
  • EURO 34,64 %0.24
  • ALTIN 2.499,92 %0.54
  • BİST100 9.519 %-0.30
  • BITCOIN 61.250 %-1.89
  • ETHERIUM 2.961 %-3.2
28°

Orhaneli Haberleri

orhaneli haberleri ve güncel orhaneli gelişmeleri, orhaneli ile ilgili tüm video, orhaneli fotoğrafları ve orhaneli haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Mustafa Bozbey, 'Onların gitmeye çekindiği çarşı ve pazarda, esnaf ile birlikte vatandaşlarımız bizleri büyük bir ilgiyle kucaklıyor.

Bursa

Bursa'da, kamyonun kasasına tutunarak ilerleyen bisikletli gencin tehlikeli yolculuğu, neredeyse bir kaza ile sonuçlanıyordu.

Bursa

Keşfedilmeyi bekleyen Bursa’nın Orhaneli ilçesindeki Dümen Dağı, Uludağ’ın panoramik görüntüsüyle çıkanları kendine hayran bırakıyor.

Bursa

Uludağ'ın güneyindeki Bursa’nın Orhaneli ilçesinde yetişen ve Türkiye’nin en lezzetli mantarları arasında yer alan 'kanlıca mantarı'nda bereketli bir sezon yaşanıyor.

Bursa

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde gezintiye çıktığı ormanlık alanda kaybolan kişi, jandarma ekiplerince 15 saat sonra bulundu.

Bursa

 Bursa'nın Orhaneli ilçesinde kar yağışı nedeniyle kente bağlanan kara yolunda ulaşımda aksamalar yaşanıyor.

Bursa

 Bursa'nın Orhaneli ilçesinde mevsimin ilk karı yağdı.

Bursa

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde mevsimin ilk karı yağdı.

Bursa

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde ormanlık alana düşen yıldırım nedeniyle başlayan yangın söndürüldü.

Bursa

Bursa Belediyesi, Orhaneli ilçesindeki günlük bin metreküp kapasiteli atık su arıtma tesisinin kapasitesini 4,5 kat artıracak ve tesisi AB standartlarına...

Bursa

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde belediye tarafından düzenlenen "Karagöz Şenlikleri Kamp, Karavan ve Rafting Festivali"nin ilk akşamında sanatçı Merve Özbey sahne aldı.

Bursa

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde, Merkez Kur'an Kursu'nda yaz dönemi kapanış etkinliği gerçekleştirildi.