• DOLAR 32,50 %0.08
  • EURO 34,78 %-0.12
  • ALTIN 2.496,45 %0.48
  • BİST100 9.693 %1.77
  • BITCOIN 65.300 %0.84
  • ETHERIUM 3.157 %2.33
10°

Mustafa Bozbey Haberleri

Mustafa Bozbey haberleri ve güncel Mustafa Bozbey gelişmeleri, Mustafa Bozbey ile ilgili tüm video, Mustafa Bozbey fotoğrafları ve Mustafa Bozbey haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından her yıl başarılı ihracatçıları ödüllendirmek adına...

Bursa

Başkan Mustafa Bozbey, "Faaliyet raporuyla ilgili fazla söyleyecek bir şeyim yok. 31 Mart'ta halk zaten 5 yıllık rapor hakkında kararını...

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı ikinci toplantısında görüşülen 2023 yılı faaliyet raporu oy birliğiyle kabul edildi.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, BUSKİ (Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürlüğü’nde yöneticiler ile bir araya geldi.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 5 yıl içinde alt yapı tamamlanmamış bölgelerin kalmayacağını ve maliyetleri düşüreceklerini açıkladı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor İnfo Yatırım -Manisa BBSK karşılaşmasını tribünden takip etti.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Mustafa Bozbey başkanlığında ilk kez toplandı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor İnfo Yatırım'ın Manisa Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı maçın tüm biletlerini satın aldı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yeşil Bursa Roman Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kentin marka değeri olan Bursaspor’un ev sahipliğinde gerçekleşen karşılaşmada takımı yalnız bırakmadı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkanlık görevini devralır almaz kentin yeşil dokusunu yeniden canlandırmak için kolları sıvadı.

Bursa

CHP Bursa İl teşkilatı, bayramlaşma programında toplandı. Belediye Başkanı Bozbey, Bursa'yı uluslararası arenada rekabetçi hale getireceklerini vurguladı.