• DOLAR 32,24 %-0.02
  • EURO 35,00 %0.08
  • ALTIN 2.425,49 %0.29
  • BİST100 10.677 %0.00
  • BITCOIN 68.855 %-0.03
  • ETHERIUM 3.920 %4.62
7°

Kestel Belediyesi Haberleri

Kestel Belediyesi haberleri ve güncel Kestel Belediyesi gelişmeleri, Kestel Belediyesi ile ilgili tüm video, Kestel Belediyesi fotoğrafları ve Kestel Belediyesi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Kestel Belediyesi, ekmek üretim tesisindeki günlük üretimi ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtıyor. Mahalleler arası dağıtım için muhtarlıklara kasa kasa ekmek gönderiliyor.

Bursa

Kestel Belediyesi, yarı yıl tatiline girecek olan çocukları sevindirecek bir müjdeyi duyurdu. Belediye, ara tatil etkinlik takvimini açıkladı.

Bursa

Kestel Belediyesi'nin çocuklara yönelik olarak düzenlediği ara tatil etkinlikleri sona erdi.

Bursa

Kestel’deki  sanayi bölgeleri ve fabrikalar sebebiyle oluşan hava kirliliği ile mücadelesini sürdüren Kestel Belediyesi, denetimlerine hız kesmeden devam ediyor. 

Bursa

Kestel’de 4 Ekim ‘Dünya Hayvanları Koruma Günü’ kapsamında düzenlenen programla ilköğretim ve ana sınıfında okuyan öğrenciler, Başkan Tanır ile birlikte...

Bursa

Kestel Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sünnet şöleni ile 72 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

Bursa

Bursa'nın Kestel ilçesinde belediye tarafından geleneksel hale getirilen sünnet şöleni ile 72 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

Bursa

Kestel Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Şehit Eren Bülbül’ün isminin yaşatılacağı park, hizmete açıldı.

Bursa Haber

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Koşukavak Yöresi Kültür Derneği ile Tunaboylular Deliormanlılar Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Bursa Haber

Kestel Belediyesi tarafından yapımı devam eden Tarım İşçileri Konuk Evi, bölgeye çalışmaya gelen mevsimlik işçilere 5 yıldızlı otel konforunda hizmet...

Bursa

Bursa'da, 4 yıldır 400 gramlık ekmeği 1 liradan sofralarla buluşturan Kestel Belediyesi, 1050 dönüm alana ektiği buğdayların hasadını gerçekleştirdi.

Bursa Haber

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeni seçilen Bursa milletvekillerini ziyaret etti.