• DOLAR 32,52 %0.18
  • EURO 34,63 %0.22
  • ALTIN 2.500,16 %0.55
  • BİST100 9.547 %-0.02
  • BITCOIN 61.769 %-0.77
  • ETHERIUM 3.022 %-0.89
28°

31 Mart Seçimleri Haberleri

31 Mart Seçimleri haberleri ve güncel 31 Mart Seçimleri gelişmeleri, 31 Mart Seçimleri ile ilgili tüm video, 31 Mart Seçimleri fotoğrafları ve 31 Mart Seçimleri haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Ailesiyle Birlikte Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Oy Kullanmak İçin Hamzabey Ortaokulu'na Gitti.

Bursa

Bursa'da 2.4 Milyon Seçmen, Oylarını Kullanmak İçin Okullarda Yoğunluk Oluşturdu; Hasta ve Yürüyemeyenler Ambulanslarla Taşındı.

Bursa

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala, oylarını kullandı.

Bursa

Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mustafa Dündar, ailesiyle birlikte oy kullandı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Gümüştepe İlkokulu'nda Oy Kullanarak, Seçim Sonuçlarının Bursa ve Türkiye için Hayırlı Olmasını Diledi.

Bursa

Bursalı tiyatrocu Bahtiyar Keskin, farklı kılıklara bürünerek insanların ilgisini çekiyor. Bu seçimde 'Karagöz' kostümüyle saf ve akıllı olmanın önemine vurgu...

Bilim ve teknoloji

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik robot ile yapılan seçim anketi vatandaşların ilgisini çekiyor.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, İktidar Partisi adaylarına seslenerek billboardlar sizin olsun bursaray bizim !

Bursa

Erdoğan, Bursa'daki AK Parti belediye başkan adaylarını açıkladı. CHP'ye yönelik eleştirilerde bulundu.