Gürsu Merkez Cami’nin çevresi, Gürsu Belediyesi’nce yapılan çalışmalarla yenileniyor.

Gürsu merkezinde, Atatürk Caddesi'nde bulunan Merkez Cami cemaatinin, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık'tan talepleri üzerine başlatılan Cami çevresindeki düzenleme çalışmaları, iki hafta gibi kısa bir sürede tamamlanacak. 

Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan, tretuvar, bordür ve peyzaj çalışmalarıyla yapılacak yenilemelerle Cami, çok daha konforlu olarak hizmet verecek. 

Sık sık gittiği camide kendisine ulaşan talepler sonrası harekete geçtiklerini anlatan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “İlçemizin merkezinde olması nedeniyle, her namaz vaktinde en kalabalık cemaatleri ağırlayan Merkez Cami’mizin çevresinde yaptığımız çalışmalarla camimizi daha güzelleştirerek halkımızın hizmetine sunacağız.

Cami çevresindeki kaldırımı yenileyerek daha konforlu hale getirirken, bahçesinde oluşturduğumuz yeşil alanlarla da Cami’mizi hemşehrilerimiz için huzurla ibadetlerini yapabilecekleri konfora kavuşturuyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Gürsu’nun tüm camilerinde, ihtiyaçlar doğrultusunda, Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce yenileme çalışmaları gerçekleştirilmekte.

Nilüfer Belediyesi GESK Goalball 1. Ligi'nde Namağlup Şampiyon Nilüfer Belediyesi GESK Goalball 1. Ligi'nde Namağlup Şampiyon

foto (1)-25

foto (2)-24

foto (3)-19

foto (4)-20