“Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri”, 28-29 Mayıs’ta Samsun’da yapılacak

Yangın söndürme uçaklarının attığı kırmızı sıvı ne? Yangın söndürme uçaklarının attığı kırmızı sıvı ne?

ANKARA  - Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan alınan bilgiye göre "Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri", yarın Samsun'da başlayacak.

Kamu kurumlarıyla gençleri bir araya getirmek, kurumların proje desteği, hibe, burs, teşvik, fon, eğitim desteği, girişimcilik gibi hizmetleri hakkında bilgi vermek amacıyla "Geleceğin burada, devletin senin yanında" sloganıyla düzenlenen etkinliğin altıncısı, Samsun TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 28-29 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bakanlıklar, bağlı, ilgili ve ilişkili kurum ve kuruluşlar, Cumhurbaşkanlığına bağlı kurum ve kuruluşlar ile Cumhurbaşkanlığı ofislerinin de yer aldığı 40'ın üzerinde kurum ve kuruluş, etkinlikte gençlerle ve girişimcilerle buluşacak.

İki gün sürecek etkinlik boyunca gençlere, yeteneklerini keşfedip geliştirmelerine katkıda bulunacak ekonomi, eğitim, kültür sanat, bilim gibi alanlardaki faaliyetler ile başarı öykülerinin yanı sıra sportif faaliyetler, konser ve halk oyunları gösterileriyle eğlenceli vakit geçirme imkânı sağlanacak.