Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Değirmenaltı Mahallesi'nde meydan ve çevre düzenleme çalışmaları öncesinde inceleme ve tespitlerde bulunan Yüksel, yapılacak çalışmalarla ilgili yetkili personelden bilgi aldı.

Açıklamada ifadelerine yer verilen Yüksel, çalışmaları kısa süre içerisinde başlatacaklarını belirtti.

Gökyüzünde yeniden doğuş: Baykar'ın İran kurtarma operasyonu Gökyüzünde yeniden doğuş: Baykar'ın İran kurtarma operasyonu

Vatandaşlara hizmet alanları sunma çabası içerisinde olduklarını aktaran Yüksel, "İlçemizde oldukça güzel projeleri hayata geçiyoruz. Mahallemizde meydan ve çevre düzenleme çalışmaları öncesinde tespitlerde bulunduk. Mahalle sakinlerimiz ile sohbet etme imkanı yakaladık. Projelerimizi kısa zaman içerisinde başlatıp, tamamlamak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

- Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi otobüslerini yeniliyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesince ulaşımda kullanılan otobüsler, tasarruf etmek amacıyla bakıma alındı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre otobüsler, yeniden kullanıma uygun hale getiriliyor.

Açıklamada ifadelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, değişime ve yenilenmeye önem verdiklerini belirtti.

Otobüsleri kaporta, boya ve iç aksesuar anlamında yenilediklerini aktaran Albayrak, "Yenilenen araçlarımız ile hem vatandaşlarımıza daha konforlu bir ulaşım hizmeti verilecek, toplu taşımada sefer sayıları artırılacak." ifadelerini kullandı.