• DOLAR 32,23 %0.05
  • EURO 34,92 %0.08
  • ALTIN 2.466,12 %0.18
  • BİST100 10.899 %0.04
  • BITCOIN 68.950 %-1.91
  • ETHERIUM 3.756 %-1.4
17°

Mustafa dündar Haberleri

mustafa dündar haberleri ve güncel mustafa dündar gelişmeleri, mustafa dündar ile ilgili tüm video, mustafa dündar fotoğrafları ve mustafa dündar haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Osmangazi Belediyesi, ilçedeki Yükseöğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine Dijital Eğitim Paketi ile destek veriyor.

Bursa

Osmangazi Belediyesi, ilçenin sağlıklı ve planlı yapılaşması adına tehlike arz eden ve sosyal riskler oluşturan metruk binaları yıkmaya devam ediyor.

Bursa

Osmangazi Belediyesi, İsrail’in Gazze’de işlediği dünya tarihinde görülmemiş insanlık suçu ve katliamları daha geniş kitlelere duyurabilmek için söyleşi programı düzenledi

Bursa

Osmangazi Belediyesi, ilçenin sağlıklı ve planlı yapılaşması adına tehlike arz eden ve sosyal riskler oluşturan metruk binaları yıkmaya devam ediyor.

Bursa

İlçedeki her mahalleyi hizmet noktalarıyla donatan Osmangazi Belediyesi, Adalet Mahallesi’ne de güzel bir hizmetle buluşturdu.

Bursa

Tarihe ve tarihi yapılara verdiği önemle  bilinen Osmangazi Belediyesi, tarihi surların ortaya çıkartan projenin temellerini attı.

Bursa

Bursa’da geçtiğimiz hafta etkili olan ve saatteki hızı 100 kilometreyi bulan lodos nedeniyle devrilen ağaçların yerine Osmangazi Belediyesi tarafından yeni...

Bursa

Osmangazi Belediyesi Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri, İsrail'in Gazze'deki Katliamına Karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ümmet Çağrısını Yankılandırdı.

Bursa

Başkan Dündar, TÜGVA tarafından düzenlenen “6. Kitap Kurdu Yarışması” lansmanına katılarak TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve öğrencilerle...

Bursa

İlçenin her yerini hizmetlerle donatan Osmangazi Belediyesi yaptığı hizmetlerde ilçe sınırlarını aştı.

Bursa

Osmangazi Belediyesi, Bursa Milli Eğitimi Müdürlüğüyle yaptığı protokol çerçevesinde 12 bin 284 metre kare arsasını eğitim alanı olarak bedelsiz bağışladı.

Bursa

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Osmangazi Meydanı'nda incelemelerde bulundu.