• DOLAR 32,90 %0.22
  • EURO 35,34 %0.54
  • ALTIN 2.460,41 %0.40
  • BİST100 10.739 %-0.30
  • BITCOIN 61.600 %-3.9
  • ETHERIUM 3.310 %-5.38
31°

Kestel Belediyesi Haberleri

Kestel Belediyesi haberleri ve güncel Kestel Belediyesi gelişmeleri, Kestel Belediyesi ile ilgili tüm video, Kestel Belediyesi fotoğrafları ve Kestel Belediyesi haberleri Bursa Haber - Bursa Haberleri - Bursa Basın sitemizde


Bursa

Kestel Belediyesi, yaz tatiline giren çocuklar için birçok branşta eğitim veren Kültür, Sanat ve Yaz Okulunun kapılarını açtı.

Bursa

​​​​​​​Çevre konusuna büyük önem veren ve önemli projeleri hayata geçirerek kararlılığını ortaya koyan Kestel Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü...

Bursa

Kestel Belediyesi, bu yıl da geleneği bozmayarak bakkallardaki veresiye borçları ile elektrik ve su borcu olan vatandaşların fatura borçlarını ödedi....

Bursa

Kestel Belediyesi, ramazan ayının bereketini paylaşmak adına Bulgaristan’ın 5 farklı bölgesinde iftar sofraları kurdu.

Bursa

Bursa'nın Kestel ilçesine değer katacak ve şehrin yeni buluşma noktası olacak "Meydan Kestel" projesinde sona gelindi. 

Bursa

Kestel Belediyesi lise ve üniversite adaylarının sınavlara daha hazırlıklı olabilmesi için LGS ve TYT deneme sınavı gerçekleştirdi. 

Bursa

Kestel Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasına destekler artarak devam ediyor.

Bursa

Kestel Belediyesi, devlet liselerinde eğitimine devam eden ve Kestel’de yaşayan öğrencilerin yıllık ulaşım masraflarını karşılama kararı aldı.

Bursa

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Bulgaristan'da direnişin sembolü haline gelen Türkan bebeği anma programına katılarak anıtlara çelenk bıraktı.

Bursa

Kestel Belediyesi, Gölcük ve Ümitalan Mahallelerinde başlattığı düğün salonu projesini hızla devam ettiriyor.

Bursa

Kestel Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, eskiyen asfaltın yerine yeni asfalt uygulaması gerçekleştirerek sokaklarda kalite standartlarını yükseltiyor.

Kestel

Kestel Belediyesi, çocuklara diş fırçalama alışanlığı kazandırmak için, ilkokul ve anaokul öğrencilerine diş bakım seti hediye ediyor.