Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, ilçeye kazandırdığı Spor kenti Gürsu sıfatını, her gün ürettiği proje ve okullarla kurduğu iletişimle daha da sağlamlaştırıyor.

İlçedeki birçok okula spor malzemesi desteği ulaştıran Başkan Işık, bu kez de kendilerinden spor topu isteyen gençleri kırmayıp, bizzat okullarına kadar ulaştırdı. 

Başkan Işık’tan Başarılı Sporcuların Okullarına Spor Malzemesi Spor kenti Gürsu vizyonunu yaptığı proje ve hamlelerle hayata geçiren Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, bu kez de gençlerin unutamayacakları bir anıya imzasını attı. 

Kendisini makamında ziyaret eden Gürsu Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin atletizmde elde ettikleri başarılara kayıtsız kalmayan Başkan Işık, sporcuların okullarındaki eksik spor topu ihtiyacı için de harekete geçti. 

Basketbol, futbol ve voleybol toplarını kısa sürede tedarik eden Başkan Işık, malzemeleri bizzat götürerek gençleri mutlu etti. 

Sporcularla futbol ve voleybol oynayan Başkan Işık, “Sporcularımızın elde ettikleri bu başarılar bizleri gururlandırmakta.

Belediye olarak ilçemizde spor yapma olanaklarını arttırmaya yönelik önemli çalışmalar yaptık. Profesyonel sporcularımıza destek olmanın yanında, ilçemize kazandırdığımız spor tesisleriyle, çocuklarımızın, gençlerimizin başta olmak üzere tüm ilçe halkımızın spor yapma olanaklarını arttırdık.

Gençlerimiz ve hemşehrilerimiz ilçemize kazandırdığımız spor tesislerimizde, tüm branşlarda spor yapma imanı bulmakta.

Gençlerimizin elde ettikleri bu başarılar, spor kenti Gürsu’yu oluşturma yolunda, ilçemize yaptığımız yatırımların
ödülü olarak bizlere daha da güçlü çalışma motivasyonu sağlamakta.

Tüm sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.

foto (2)-23

Bursa'da Sağanak Yağış Trafiği Felç Etti Bursa'da Sağanak Yağış Trafiği Felç Etti

foto (4)-19

foto (3)-18

foto (6)-12

Editör: Muhammed Esad ŞAHİN