1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Bursa TÜGİAD 2019 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
Bursa TÜGİAD 2019 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Bursa TÜGİAD 2019 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi, 2019 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. 11.dönem yönetim kurulu akademi buluşması yapıldı.

A+A-

Uzman konukların katılımı ile TÜGİAD üyeleri bilgilendirildi.

Küresel Ekonomik Gelişmeler ve Sektördeki Rekabetçiliği Koruma Bilgilendirmesi

Yapılan toplantıda konu; küresel ekonomik gelişmeler ve sektördeki rekabetçiliği koruma şeklinde belirlendi. TÜGİAD Bursa şubesi buluşması ile bu konuda gereken bilgilendirmeler yapıldı. Özellikle yeni olan üyelerin, bu alanda bilgi alması ve var olan ekonomik durum üzerinden başarılı sonuçların alınması hedeflendi.

Bilgilendirme amaçlı yapılan TÜGİAD Bursa Bilgilendirme Toplantıları devam ediyor.

Dernek merkezinin konferans salonunda gerçekleşen toplantılar, Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar öncülüğünde gerçekleşiyor. Katılımın yoğun olduğu Bursa TÜGİAD üyeleri ile son derece verimli ekonomi ve üretim üzerinde bilgilendirmelerin yapıldığını söyleyebiliriz.

Tolga Baloğlu ve M.Yiğit Arslan’dan Sunum

Düzenlenen Bilgilendirme Toplantıları kapsamında üyelere bilgiler veriliyor. Tolga Baloğlu ve M.Yiği Arslan tarafından yapılan sunum ile üyelerin bilgilendirilmesi sağlanmıştır. TÜGİAD Bursa şubesi bilgilendirme toplantıları kapsamında, iş adamlarının bu alanda son derece avantajlı fikirler alması hedefleniyor. Programda 158 ülkede 250 binin üzerinde çalışanı olan ve denetim ile danışmanlık hizmeti sunan yöneticiler sunumlarını küresel ekonomik gelişmeler ve rekabet piyasası üzerine yaptı.

Tolga Baloğlu;

‘‘Sıkıntılı anlarda, fiyatlarım doğru mu? İhracatlarım neler? Maliyetlerimi düşürebilir miyim? Teşviklerden faydalanabilir miyim? Gibi sorulara cevap bulmalısınız. Yanı sıra geri dönüşlerini hemen alamayacağınız aksiyonlarınızda ısrarcı olmayın ve yaklaşımınızı değiştirin.’’ Sözllerine yer verdi. İş adamlarına yol gösterici olacak bilgilere yer verildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar’danAçlış Konuşması

TÜGİAD Akademileri’nin ne kadar önemli olduğu hususunda bilgi verdi. Sadece Ülke genelinde değil, dünya çapında ekonomik gelişmeleri takip etmek son derece önemli olduğu yönünde konuştu. TÜGİAD bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar;

‘‘Dünya genelinde gerçekleşen ekonomik gelişmeleri ele almak istedik. Üyelerimiz yararına olacak konular seçmeye özen gösteriyoruz. Umarım faydalı oluruz.’’ Sözlerine yer verdi. TÜGİAD Bursa akademik eğitimler ile bilgilendirmenin yapılması ve çalışmaların bu şekilde devam etmesi hedefleniyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.