1. HABERLER

  2. BURSA

  3. Bursa Teknoloji ve Fen Okulları ÜNİTEK İçin Öğrenci Hazırlayacak
Bursa Teknoloji ve Fen Okulları ÜNİTEK İçin Öğrenci Hazırlayacak

Bursa Teknoloji ve Fen Okulları ÜNİTEK İçin Öğrenci Hazırlayacak

Teknoloji ve Fen okulları ortaokula kadar öğrenci alıyordu. 2019 – 2020 öğretim yılı için ise ÜNİTEK ile öğrencilerini üniversite sınavına hazırlayacak.

A+A-

Teknoloji ve Fen Okulları lise öğrencisine de eğitim verecek.

Anadolu ve Fen Lisesi

Öğrencilerin Üniversitesi sınavına da hazırlanacak olması, Bursa Teknoloji ve Fen Okulları kapsamında da olacak. 2019 – 2020 öğretim yılı için okul hazırlanıyor. İlkokul  - Ortaokul ve anaokulu ile eğitim veren okul, Anadolu ve Fen Lisesi olarak da eğitim vermeye hazırlanıyor. Bu kapsamda yapılacak olan çalışmaların sonrasında, yeni öğretim yılı içinde öğrencilerin ÜNİTEK kapsamında üniversitesi sınavına hazırlanması sağlanacak.

17.Bin 500 Metrekare Alan

Verdiği eğitimin kalitesi ile sık sık gündeme gelen okul, 17 bin 500 metrekarelik bir alana konumlandırılmıştır. Öğrencilerin kaliteli şekilde eğitim alması için gereken koşulların sağlanmış olması önemlidir. Bu bağlamda en iyi şekilde eğitim verilmesi sağlanmaktadır.

22 yıllık tecrübe…

Okul kapsamında verilen eğitim 22 yıldır devam ediyor. Tecrübenin gelecek nesillere aktarılması ve Bursa Teknoloji ve Fen Okullarında ÜNİTEK çalışmalarının olması, üniversiteye hazırlanan öğrencilerin de eğitimlerine burada devam ederek başarılı olacağının göstergesi. Yapılan eğitim politikaları sayesinde, öğrencilerin istediği üniversiteyi kazanması ve hayallerine kavuşması sağlanacaktır. ÜNİTEK programı ile öğrencilerin üniversite sınavlarına hazırlanması sağlanıyor.

Yönetim Kuruluşu Başkanı Naci Atış’tan Açıklama

Yeni öğretim yılında verilecek olan ÜNİTEK hazırlık eğitimi için konuştu. Yönetim Kurulu Başkan Naci Atış, ilk olarak sunmuş oldukları hizmette belirlemiş oldukları prensibin ‘‘Kodlanan değil, kodlayan bir gelecek’’ olduğunu söyledi.

Naci Atış sözlerinde;

‘‘Anaokulu, ilkokul ve ortaokul olmak üzere bu binamızda hizmete başladık. Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde Anadolu ve Fen Lisesi olarak lise kısmında da eğitimimize devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Bilgiye dokunan ve hisseden eğitim anlayışı ile yola çıkıldığından bahseden Atış, amaçlarının sadece çocuklara bilgi yüklemek olmadığını bildirdi. Çocukların yer aldığı yeni dünya içinde hayata yön veren teknolojik gelişmeler için doğru yönlendirilmeleri gerektiğini belirtti. Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atış eğitimin detaylarını sundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.